| anutzzaa a întrebat:

Incerc sa raman insarcinata si nu reusesc. Stie cineva daca Branca ursului ajuta intr-adevar pentru fertilitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Se spune ca face minuni,dar parerea multora este,ca in combinatie cu Napraznic este mult mai bine; din amandoua,atat pastile cat si tinctura,de trei ori pe zi.
Oricum, parerea mea este ca tot va trebui sa faci in fiecare luna ecografie transvaginala, pentru a urmari daca folicolul a ajuns la maturare.
Si nu uita sa profiti de perioada de ovulatie, adica din ziua 11, si chiar pana in ziua 15 a menstruatiei, altfel vei face tratamentul degeaba.
Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca ajuta. Dar am avut o vecina care ne povestea ce a patit. Scurt, a facut analize pentru altceva si a descoperit (la endocrinologie) ca are rezultatele proaste la lactoza si nu putea face copii. S-a tratat repede si usor iar acum are un baiat mare. Vedeti daca nu asta este cauza.