| balaurica a întrebat:

Cautam un articole despre Halena sau respiratia urat mirositoare si am gasit asta: http://www.scoalaparintilor.ro/......e-30.html. Vroaim sa intreb pe cineva daca asa este cum scrie aici si daca stei mai multe despre asta?
Greu cu fetele la asa ceva

Scuze daca am postat link-uri si nu se face...:)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte corect ce scrie acolo. Dar te mira ceva, adica ai vreo nelamurire legata de acest articol?

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Misto link...nici nu mergelaughing

| fiyah1 a răspuns:

Cam e cum scrie acolo.

asta e linkul corect

http://www.scoalaparintilor.ro/......re-30.html

| balaurica explică:

Am senzatia ca din cauza unor probleme la stomac si nu din cauza problemelor dentare. de aia am si postat aceasta intrebare pentru ca inca nu sunt convins...