| BeautyTeacher a întrebat:

Ce alimente nu ingrasa deloc? ce ingrasa cel mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Absolut toate alimentele au calorii, excepție este apa - ceaiul neîndulcit!
calorii.oneden.com, este un ghid al caloriilor.
Pa, pa.

| VORTEX a răspuns:

Buna,nu exista alimente care nu ingrasa deloc,cat despre cele care ingrasa cel mai mult as pune pe lista carnea de porc, prajelile de tot felul indiferent ca sunt carofi sau altceva, painea in exces.Cam astea ar fi, sper ca te-am ajutat.bafta

| Timeea2001 a răspuns:

Buna! Alimentele care nu ingrasa deloc sunt supa,clatitele,borsul,branza. Cele care ingrasa cel mai mult sunt carnea, ouale, cartofi in mult ulei.Te rog da-mi fundita ca am 10 ani si nu am primit niciodata.Te rog din suflet!