| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa numai ma simt asa obosit? Dar sa fiu mai putin stresat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

Relaxe... asculta niste muzica http://www.youtube.com/watch?v=c_2Fp8wYKl8

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să dormi mai mult, să eviți stările tensionale.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Akid a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu. dar nu lua tu medicamente dupa ureche. mergi la medic.

| 8mariastar a răspuns:

Si cei din jur pot sa te streseze incearca sa stai o ora sau jumatate de ora fara sa te gandesti la nimic si o sa te simti mai bine, sa nu te mai enevezi

| medicalmistery a răspuns:

Nivelul crescut al oboselii poate fi generat de o afectiune hepatica. Ar fi foarte bine sa mergi cat mai repede sa efectuezi o serie de analize de sange si sa depistezi din timp eventualele probleme. Multa sanatate!

| killer212121 a răspuns:

Sa dormi si sa iti eliberezi mintea prin exercitii mintale.

| mona a răspuns:

Sa te odihnesti mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Incearca sa te odihnesti mai mult,evita pe cat posibil stresul, adopta o alimentatie sanatoasa, fara dulciuri, energizante care sa te agite precum cola, cafea, fa miscare, cate putin asa, plimbari in aer liber...
Uite si aici niste sfaturi, poate te ajuta cat de cat:
http://www.gandul.info/......ce-6240174
Craciun fericit!
Te pup!