| Adrian_7007 a întrebat:

Salutari ma numesc Adrian am 14 ani si in unele zile ma simt extrem de stresat si obosit de parca nu as putea face nimic simt un sentiment melancolic deci pur si simplu ma simt foarte amagit si agitat ce mi-ati spune sa fac?

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

Sa lasi bautura deoparte cas sarbatorile...laughingglm pai poate este din cauza sarbatorilor ori te-ai indragostit

2 răspunsuri:
| Adrian_7007 explică:

Bautura laughing doar in ocazii speciale nu ma prea ating de ea... "te-ai indragostit" cred ca asta e... mersi pentru ajutor ca mi-ai zis si cum pot face astfel incat sa nu mai fiu asa ce fac ma incui in camera?laughing

| Adrian_7007 explică:

Faza cu "te-ai indragostit" aia este si cum sa fac sa ma incui in camera si sa arunc cheia? laughing