| Anonim1018 a întrebat:

Salutare TPU! Ieri nu am dormit deloc bine, cand m-am trezit aveam dureri de cap si stari de greata si oboseala. Am fost asa toata ziua. M-am culcat, am dormit foarte bine, iar astazi nu am mai avut nimic din simptomele de mai sus, cu exceptia lipsei poftei de mancare. Ce credeti ca poate fi?

Am fost putin stresat, dar nu exagerat (adica am avut zile in care am fost si mai stresat), poate putin obosit si cam acum o luna am dat cu capul tare de niste scari de beton de mi au tiuit putin urechile. Credeti ca aceasta intamplare are vreo legatura cu simptomele de acum? La ce medic ar trebui sa merg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce descrii tu se intampla tuturor de la oboseala sau un stil de viata pe repede inainte.Mergi intai la medicul de familie si vezi ce spune el.

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

E ok poate fi o migrena ca sunt de multe felurii incearca sa dormi sa nu te mai stresezi ca stresul nu e bun si iti afecteaza rau sanatatea, incearca sa te odihnesti sa stai calm sa iesi pe afara. Relaxat.