| SecretKiss a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc intr-o zi, in afara de carne, pentru a consuma DOAR 1888 de calorii? FUNDA raspunsul cu cele mai simple alimentewinking Am mancat doua oua prajite pana acum si e ora 12:10. Cam ce mai trebuie sa mananc? aaa si daca tot suntem la capitolul slabit, mazarea gatita ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Deja ouale prajite au ceva calorii, sunt multe doua oua ingerate la o masa intr-o zi, ai voie trei-patru oua pe saptamana si ar fi bine sa fie fierte tari, nu fierte moi sau prajite, apoi poti manca supa de legume cu crutoane, ciorbe cu taietei de casa, iar seara un iaurt sau lapte cu cereale!

1 răspuns:
| Crissi_1538 a răspuns:

Iti raspund la a doua intrebare si dupa si la prima:da mazarea gatita ingrasa, eu cum crezi ca am facut 37 de kg? si aveam 24laughing)

acum raspunsul la prima intrebare: pai salata greceasca(care e doar salata de rosi cu ulei piper si sare=110 calori;:O:Oclown si ce-ti mai trece prin cap!laughing)
pace...:*:*kiss