| AvalohAlyn a întrebat:

Ce as putea lua pentru stari de oboseala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Respira consitent, inspira adanc expira rapid; fa ceva exercitii fizice care sa-ti puna energia in miscare; fa ceva de care esti cu adevarat pasionat si lasate cuprins de acel moment in ceea ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitamine, dar cel mai bine este sa te culci la 21 si sa te trezesti la 07, adica sa dormi mai mult.

| Bandit288 a răspuns:

Dormi toata ziua! laughing

| papuciirupti a răspuns (pentru Bandit288):

Daca dormi toata ziua te vei simti mai obositwinking. un somn normal este de 8h dar evidwnt ca poti dormi mai mult, eu dorm undeva la 9h si e perfect chiar daca simt ca as mai vrea sa stau in pat...

| Hoskero a răspuns:

Somn

| Rusen_Elena_1994 a răspuns:

Bea ceai de tei.e foarte bun impotriva oboselii