| ionutzuu194 a întrebat:

Senzatia de sufocare, gol in piept, ameteala, oboseala, stari de somn, accelerarea inimii, atacuri de panica... oare ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Hipertiroidism sau anxietate insotita de drepesie si atacuri de panica.
Orice ar fi ar fi indicat sa mergi la medic. Fa-ti analizele pentru tiroida, daca ies bine mergi la psihiatru.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o mare problemă de sănătate fizică dar și mentală.
Mergi la doctor, nu amâna că este în defavoarea ta.
Pa, pa.

| VladimirPutin a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Aceeași și pentru tine.
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru VladimirPutin):

Bună.
Nu știam că avem glume împreună...
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Poate fi o afectiune hormonala( tiroidiana). Du-te la doctor.

| OpenMindedGirl a răspuns:

Eu as spune ca stres. Asa sunt eu in sesiune, dar tot nu pot sa dorm desi mi-e somn. Fa-ti ceai!

| Aw3sometron a răspuns:

Frica, cea mai sumbra si intunecata emotie traita de om.

| blodinel a răspuns:

O alergielaughing sau esti racit si mie mi s-a intamplat azi la scoala am doarmit 4 ore si is ca noubig grin

| ionutzuu194 explică (pentru blodinel):

Posibil...la mine e de 2 zilestraight face
de dormit dorm cam mult.

| blodinel a răspuns:

Apropo poate nai dormit destul aseara si de asta