| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre Facultatea de Medicina si cea de Optometrie? Avand in vedere viitorul pe care il asigura acestea in Romania.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CosmincooL a răspuns:

As spune facultatea de medicina pentru ca mai tarziu medicii vor fi cautati si nu se vor mai gasi deoarece sunt plecati in alte tari, dar daca iti place mai mult Optometria sau te atrage incearo pe ea! Viitorul Romaniei oricum nu va fi unul stralucit. Sper ca te-am ajutat cat de cat! oricum succes la oricare!