| bella19 a întrebat:

Ce credeti? Daca sunt la dieta si acum cum vine scola o sa mananc la scola cate un sandwich in fiecare zi dimineata o sa imi afecteze dieta? Si nu mananc paine alba.Eventual de secara sau integrala. Funda:*.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti face sandwish si fara paine : cu frunze de salata verde sau cu ardei gras taiat pe jumatate.Ai in vedere ca esti in crestere si ai nevoie si de paine, 3-4 felii de paine nu strica dieta radical.

| LIN2010 a răspuns:

Dietele se tin, normal dupa recomandarea unui medic, si pentru mai bune rezultate sfaturile unui nutritionist, deci i-ti recomand sa iei legatura cu nutritionistul pentru a stabili ce sa mananci la scoala.Respecte