| iloveyoumybby a întrebat:

Ofer funda pentru raspuns. Am 53 kg,1, 63 inaltime. De vreo 2 zile nu mai am pofta de macare. Dimineata cand ma trezesc imi fac un sandwich cu paine prajita,cascaval si salam. Ideea e ca dupa ce il mananc nu imi mai este foame deloc, pana a2a zii de dimineata cand mananc cam tot asa ceva. Intrebarea mea este: credeti ca daca o sa continui asa si nu imi vine pofta de mancare, voi da jos din greutatea mea?

Răspuns Câştigător
| DragosAlin a răspuns:

Normal ca vei da. sandwichu ista are vreo 300 calorii si cam atat. si tie iti trebuie vreo 1800-2000 macar pe zi.big grin Forteaza, baga in tine chiar daca nu iti trebuie. si eu faceam asa doar ca sa am 5 mese pe zibig grin Daca chiar nu vine pofta de mancare, du-te la un doctorhappy

1 răspuns:
| BeetweenUs a răspuns:

Cu siguranta vei slabi, dar nu este sanatos deloc, pe zi trebuie sa mananci macar o masa gatita.