| eu_3300 a întrebat:

Ce crema imi recomandati pentru petele rosi lasate de cosuri? ce parere aveti despre alor vera este buna pentru pete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| candygirl a răspuns:

E un baton pentru pete la avon. costa 12 lei si e foarte bun happy. la mine functioneaza

| Străfunziu a răspuns:

Draga Eu,
Iti recomand specialitatea bunicii. Merge intodeauna!
Cum faci rost?
Simplu!
Te duci la ţara, o intrebi pe tanti Tanţa cum era ea in tinereţe...si sigur iti va spune un leac pentru constipatie sau alea`alea.

Enjoy!