| eu_3300 a întrebat:

Este bun zineritul pentru cosuri? si pentru petele lasate de cosuri? vroiam sa va mai intreb se intampla ceva daca dau cu zinerit si pe in locurile unde nu am cosuri si am niste pete rosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| face2face_5926 a răspuns:

Si eu am folosit zinerit. E bun pentru cosuri, insa fiind un produs cu antibiotic sa ai grija cat timp il folosesti( adica nu mai mult de 6 saptamani, dupa care faci pauza o perioada). Mie personal nu mi-au mai aparut dupa, insa petele vor disparea cu timpul.

| pitesti a răspuns:

Este foarte bun happy Daca il folosesti si in zonele in care nu ai inca, cosuri reusesti sa le previ in mare parte. happy

| Alina_8184 a răspuns:

Zinetritul este foarte bun pentru cosuri stiu de la o prietene care foloseste si numai are niciun cos, pentru pete chiar nu stiu :-s