| Delfinulpurpuriu a întrebat:

Ce creme anticearcăn recomandați? Ceva mai ieftine vă rog. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu e deloc ieftina,
dar asta a avut rezultate bune pentru un membru al familiei:

https://www.notino.ro/......nzima-q10/

Plus somn suficient, minim 6 ore pe noapte.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Le-am filtrat de la pret mic catre pret mare

poti cauta apoi in magazine fizice unele dintre cremele din acest link

https://www.notino.ro/......ticearcan/

| ioana748 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DFSFMGBBM/

De asemenea poti sa faci masca cu albus de ou si dimineața sa dai cu un cub de gheata in zona de sub ochi si numai.

| Robert2526 a răspuns:

Trebuie sa cauti cauza, apoi sa incerci creme. Ceea ce e bun pentru cineva, nu e neaparat sa te ajute si pe tine.

Trebuie sa te vada un medic