| Radandam a întrebat:

Ce culoare trebuie să aibă testiculele, scrotul și penisul de obice?! Ma scuzati cu intrebarea asta! Dar chiar am nevoie urgent de un raspuns pentru a depista ceva.Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Penisul de obice

obice asta e un animal? sau ce fel de penis te intereseaza?

| LPCTSTR a răspuns:

O culoare putin mai inchisa fata de cea a pielii... totusi culoare nu prea conteaza.

| brokxy a răspuns:

Verde

| Daniel323 a răspuns:

Cica alea pe negru sunt mai mari.