| Csjfndndjekekk a întrebat:

Ce culori imi recomandați pentru un aparat dentar fix?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alb perlat

| darrio2007 a răspuns:

Pe rosu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roz

| Frank51 a răspuns:

Turcoaz.

| KR0NSTADT a răspuns:

Verde cu mov.

| Alinailies a răspuns:

Fimea si-a ales albastru si alb.
La cate culori sunt disponibile, eu zic ca ai de unde sa alegi.
Eu mi-as face curcubeu?

| asuari a răspuns:

Pentru elastice? Ce te reprezintă. Dacă vrei sa nu se observe prea tare, îți poți alege transparentewinking

| Darkwish90 a răspuns:

Ai mei vor turcoaz laughing) ori mov

| hmm134025 a răspuns:

Albastrul este varianta cea mai bună. Nu alege culori prea deschis cum ar fi rozul, galbenul, portocaliul, arată urât. Culorile galben, alb, negru, transparent îți vor face dinții să pară galbeni. Cele mai bune două variante : albastru sau mov