| justagirlll a întrebat:

Cine are aparat dentar pe aici?
Ce culori aveti la bracketi?

4 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nu am avut niciodata. Dar mi-ar placea sa am culoarea rozzzz laughing

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Poi luna viitoare fac 1 anbig grin
Am avut de toate culorile, nu prea conteaza ce culoare iti pui, nu se vede aproape delochee hee Eu mi-am pus oricum, din egoismlaughing Nu trebuie neaparat sa ai numai o culoarewinking Daca iti pui aparat dentar, profita si fa-ti dintisorii curcubeusmug O viata aitongue

| AleManolache a răspuns:

Poti sa iti pui orice culoare, sa combini mai multe culori si unele elastice su forme de ex. eu in prezent am in forma capului lui mickey mouse, hihi dar sunt si floricele si nu mai stiu

| softdeluxe a răspuns:

Eu am aparat din noiembrie 2007 si in sfarsit pe 7 mai scap de el.La bracketi am avut doar 2 puncte pe fiecare, unul rosu altul galben care s'au sters repede si a ramas numai "iron style"hee hee.