| MyPassion a întrebat:

Ce cura de slabit ati incercat fetelor si a dat efecte thinking, as vrea sa-mi spuneti cate kg ati slabit cu ea (aproximativ), si in cat timp eu pana la vara as vrea sa slabesc 10-12 kg, credeti ca am vreo sansa? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna! Te pot ajuta sa slabesti si mult mai sanatos si rapid! Da-mi mesaj privat cu id-ul tau!

| alesaro a răspuns:

Se poate sa slabesti 10-12 kg cam in 3 luni, asa iti recomand, pentru ca trebuie sa ai in vedere sanatatea, este mai importanta ca orice. Intra si pe http://www.SlabescUsor.ro si afla mai multe detalii