| qieiqpalz a întrebat:

Ce e hepatita stiu ca e hepatita c se ia foarte usor dar restul nu stiu ce e si ce simptome are

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hepatita B si C se iau prin sex, sau ace infectate.

| qieiqpalz explică (pentru Violleta2022):

Eu stiu ca C se ia si daca eu ating un mar de ex si pers care il mananca o sa aive si ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nu-i adevarat!

| qieiqpalz explică (pentru LPCTSTR):

Mai bine nu intrebam sad acum mi-e frica sa nu am hepatita B sad chiar daca nu am toata simptomele pe care le zic aia sunt 2 sau 3 care nu indeplinesc ce zic aia dar eu tot cred ca amcrying