| AlexSalutir a întrebat:

Ce efect are cacaua in combinatie cu chilli? Dau funda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Efectul fasolei cu suc coca cola?

| AlexSalutir explică (pentru Simpatic):

Bravo frate esti tare...

| Simpatic a răspuns (pentru AlexSalutir):

Sunt tare ca nu am mancat chilli daca mancam eram acum cu scaun moale laughing

| AlexSalutir explică (pentru Simpatic):

laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic!
Deja exista ciocolata cu ardei iute, pentru iubitorii de ardei iuti, facuta chiar de Lindt
https://lindtexcellence.com/en/products/lindt-excellence-chili/

| gabicoo a răspuns:

Scoți flăcări e fund!

| RoCkKiD a răspuns:

La fel care efectele pe care le au separat asupra ta.

Exista ciocolata cu chili si cu exceptia oamenilor care au probleme cu mancarea picanta e ok.

| Vikaa a răspuns:

Diaree direct.

| AlexSalutir explică (pentru Vikaa):

Nu cred, doar daca depasesti limita de cacaua. Poti sa dai detalii nu asa...