| Elena1234456 a întrebat:

Ce efecte au ceaiurile de slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AliceB a răspuns:

De obicei, cu aceste ceaiuri slabesti pentru ca au efect diuretic, astfel elimini toxinele. Isi fac efectul in cam 5-6 ore, deci nu-l lua seara, inainte de culcare.Plus ca are si un continut ridicat de cofeina, deci te tine si treaz toata noaptea.

3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna recomandarea mea este sa folosesti un program realizat de specialistii in domeniul nutritiei de la firma cu care eu colaborez de 10 ani iar persoanele care au folosit aceste produse sint multumite si le recomanda cu succes celor care vor sa inceapa acest program pentru mentinerea greutatii la o valoare normala pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel0765948501

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingrasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt de slăbit, oare ce efect au? Nu știu! E o enigmă, nu-i așa?