| anonim_4396 a întrebat:

Ce este scurgerea abundenta am folosit multe tratamente si nu da rezultat mai ales la contact sexual curge din abundenta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu folosi tratamente dupa ureche. Daca ai folosit vreau ovul sau unguent fara indicatia medicului sau fara sa respecti intocmai indicatiile medicului, te-ai ales cu o infectie mai grava si mai greu de tratat. Mergi la ginecolog si ai sa primesti tratamentul potrivit.
In timpul sexului e normal sa ai o secretie abundenta, vascoasa, transparenta, nemirositoare, dar in restul timpului nu ar trebui sa ai scurgeri.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna dimineata, ceea ce trebuie sa faci este sa mergi de urgenta la medicul ginecolog, el iti va spune ceea ce este, posibil sa fi luat o boala cu transmitere sexuala sau sa ai o infectie, deci nu pierde timpul, fugi si vezi ceea ce ai, nu te juca cu astfel de lucruri, mai bine previi din timp decit sa ajungi sa nu stii cum te cheama! Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai folosit multe tratamente-dar prietenul tau a facut acelasi tratamet ca si tine? el trebuie sa urmeze un tratament concomitent cu tine, numai cel indicat de medicul ginecolog