| vescan4ever a întrebat:

la primul contact sexual la baieti, curge sange? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca face baiat cu baiat, poate sa aiba fisuri anale, si atunci ii cam nasol.
Daca face cu o fata, si fata ii umeda bine si nu are ceva ce sa-l zgarie - adica nici nu ar fi normal, ce, sa aiba nisip acolo? laughing - atunci nu cura niciun sange. laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, NU ( deoarece "aţa" nu se rupe la primul contact sexual, ea se poate rupe chiar după ani de viaţă sexuală activă ).

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Curge multa transpiratie si atat.

| Azµre a răspuns:

Nu, cine ți-a spus te-a mințit. La băieți nu se întâmplă nimic.

| h3r a răspuns:

Nu, dă-i bice!

| AlinnJe a răspuns:

Nu, normal.

| maxim77 a răspuns:

Nu

| larymik012345678910111213 a răspuns:

Doamneeeee NUUUUUUUUUUU! Cine ti-o zis prostia asta?

| Dumitru_Malis_1997 a răspuns:

Nici nu stiu singur as vrea sa pot afla, am 17 ani am avut contacte sexuale de mai multe ori da tot timpul ma m protejat si vreau sa incerc fara si vreau sa stiu ca multi mi-au zis ca se rupe tot o piele si nu stiu ce sa cred