| LissLiss a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac ca sa scap de cateva kg de la picioare? Nu vreau muschi, sper ca intelegeti. Multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Incearca sa mai alergi in timul liber, mergi pe bicicleta si cateva genoflexiuni te pot ajuta. puppy dog eyes
Te pup, pa pa! :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mers pe bicicleta, alergari usoare.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| razvyb98 a răspuns:

Genoflexiuni.alergari,sarituri cu coarda, mers pe bicicleta! Sper ca te-am ajutat.

| andreieiei a răspuns:

Poti sa incepi cu alergari usoare. Au beneficii pe toate planurile. Oricum, nu te astepta la rezultate peste noapte.