| keenkee a întrebat:

Sunt fata si tocmai m-am inscris la o sala. Si nu prea stiu cum sa incep incalzirea si ce exercitii sa fac, vreau sa am abdomenul plat si sa scap de grasimea care o am la brate (sper ca intelegeti). Niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| KristinaK10 a răspuns:

Buna.Uite aici un link. Daca faci fiecare exercitiu cate 10 min in fiecare zi, eu zic ca o sa ai un abdomen plat.Pe mine m-a ajutat. Apropo, nu te astepta ca intr-o saptamana sa ai rezultate.Continua pe o perioada mai lunga cu exercitiile.
Link
https://youtu.be/DIRW_aBs9x0