| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru slabirea picioarelor?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Jogging, genoflexiuni si stai intinsa in pat pe orizontal si incearca sa faci 3 serii a cate 10 ridicari de picior pe rand.

| Cosmin86 a răspuns:

1. cele CARDIO evident ( alergat, inot, etc. ), sedinte de 1 ora, una la 2 zile de preferat.

2. o alimentatie corecta ( nu aberatii de genul multe fructe si legume sau nu manca dupa ora X sau Y )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grăsime în picioare? Nu este şi pe talie sau pe braţe? Este suficient să mergi pe jos (preferabil relaxată psihic) sau să alergi (recomandabil împurenă cu cineva).

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce bine era sa fie atat de simplu

| availablehandyman a răspuns:

Alergatu e cel mai bun sport pentru picioare!

| florinmarius20 a răspuns:

Genoflexiuni si scade grasimea.

| Liviu_Mihalcescu_1969 a răspuns:

Genoflexiuni, jogging