| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a avea un abdomen plat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Fa 10000 de abdomene/zi ca o sa ai abdomenul plat, definit, striat la sf Asteapta.
Un abdomen frumos se obtine prin alimentatie.

| thelastc a răspuns:

Sa faci exercitii. abdomene thinking sa faci mult sport, sa alergi de exemplu dimineata prin parc.

| flutu a răspuns:

Poti face inot si mai poti sa si tii o dieta, am gasit eu aici http://www.dietetik.ro/articole/4367/vreau-sa-slabesc-eficient.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la sala, abdomene mama.

| stefanradu a răspuns:

Salut,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/
Spor!