| forlucky a întrebat:

Ce fac ca sa imi creasca barba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barba este specifica genului masculin, adica testosteronului. Tot ce trebuie sa faci este sa stimulezi cat mai mult acest hormon prin cate mai multe activitati barbatesti: tras de fiare, munca si efort cat mai mult, sex etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face daca nu creste de la sine si te rog nu lua in seama lumea care spune sa te razi des pe fata cu lama, sa fim seriosi, n-are nicio treaba.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Astepti pana creste daca esti mic. Daca nu ori esti span ori da-te cu bigu pe fata. Nu ti-as recomanda ca primul an de cand ai barba ti se pare cool dar dupa devine plictisitor si enervant dar daca vrei sa porti barba e ok.

| UserulAnonim a răspuns:

Si eu care vreau sa scap de ea
Ma barberesc atat de des si tot creste...
Ti-o dau pe a mea daca vrei

| duckermlocker a răspuns:

Foarte simplu...astepti(in cazul in care nu vrei sa te dai cu miere pe fata si sa te freci cu fata de o pisica stresata)hee hee

| Miron_Mihai_1996 a răspuns:

Aștepti până îți crește