| anonim_4396 a întrebat:

M-am dat cu ulei de ricin pe fata, o sa imi creasca barba? Ce pot face sa imi creasca barba?

5 răspunsuri:
| sympBv a răspuns:

laughing tu vrei barba... o sa ajungi sa regreti dorinta asta o sa vezi cand o sa aibig grin

| CristianMarius a răspuns:

Rade-te mai des. E bun si uleiul de ricin

Răspuns utilizator avertizat
| CristianMarius a răspuns:

Am citit intr-o carte de retete naturiste ca ARDEIUL IUTE face minuni in stimularea cresterii parului.Acolo zicea ca se marunteste sau se taie 2 ardei iuti si se pun la macerat in cateva linguri de apa intr-un bol.Se lasa la macerat pana a 2-a zi si se imbiba un tampon de vata cu care se freaca fata, se fac frictii energice de 2 -3 minute in locurile unde ar trebui sa creasca parul pe fata..Cica stimuleaza puternic circulatia sangelui in zona respectiva si cresterea parului

| Oanarry a răspuns:

Eu stiu ca uleiul de ricin intr-adevar ajuta la cresterea accentuata a firelor de par...dar nu stiu daca o sa iti creasca barbahee hee. Acesta ajuta si la ridurihappy