| J7anine a întrebat:

Ce fac daca ma doare rau capul(partea dreapta, spre ceafa apoi mai urca spre tampla) de 3 zile, ametesc, ma doare uneori cand pasesc. m-a mai durut acum vreo doua saptamani de credeam ca mor... de la ce sa fie? stiti in Iasi vreun medic bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Mergi la spitalul de neurochirurgie din Tatarasi, sa te vada un medic, poate sa-ti dea sa faci o tomografie. Fugi repede, nu e de glumit.

11 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Posibil de la astenia de primavara, sau imunitate scazuta, lipsa de vitamine. Mergi la un doctor urgent.

| mioara a răspuns:

Du-te la medicul de familie sau intra pe site-ul sfatul medicului

| bunica a răspuns:

Spondiloza bat-o vina, ea face asfel de nebunii.consulta un neurolog.

| cribus a răspuns:

Du-te urgent la medic...nu sunt din iasi sa -ti pot recomanda un medic imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma doare foarte rau am incercat cu o crema care te incalzeste si a mers pentru moment apoi iar a inceput am 11 ani sunt din campina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate sa fie din cauza unei raceli, din prea mult stres, sau pentru ca nu te odihnesti.eu te sfatuiesc sa mergi la doctora mirela furir.se pricepe fb si este doctora mea de cand sunt mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic sau pur si simplu spune-le parintilor si ei iti vor da un sfat f bun

| jamesbond a răspuns:

Probabil e o tumoare, nu-ti fa griji trece cu aspirina

| ginel a răspuns:

Ce ma fac daca ma doare tampla dreapta

| ginel a răspuns:

Mi s-a spus ca este de la curent