| Awp_Alex_1990 a întrebat:

Ce inaltime aveati la 15 si ce inaltime aveti acum?(18+).Ati practicat un sport pentru inaltimea respectiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Aveam 1.75 la 15 ani.Acum am 1.90 la mai mult de 18 +.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani aveam 1.65m, iar la 18 ani am ajuns la 1.70m si am ramas asa pana azi, cand sunt mama de copii mari.
Nu am practicat nici un sport pentru inaltimea respectiva.
Mentionez ca, sunt mult mai inalta ca mama (1.55m) sau surorile mele (1.60m si respectiv 1.65m), doar tata si fratele sunt ceva mai inalti ca mine.

| Awp_Alex_1990 explică:

Dario,ai facut vreun sport?