| CowboyxD a întrebat:

Ce inaltime aveti la 18ani+++ si ce inaltime aveati la 16 ani?

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

Ti se pare. Ai atras prea mare atentie. Incearca sa astepti minim 3 luni, vei vedea schimbari mici, dar le vei vedea.

13 răspunsuri:
| SteveAx a răspuns:

La 16 ani - 1.75
La 18 ani- 1.83
La 20 de ani- 1.86

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Te-ai ocupat cu ceva?

| SteveAx a răspuns (pentru CowboyxD):

Am practicat karate, inca de la 11 ani.
Nu cred ca a avut o influenta foarte mare, am unii colegi care nu practicau niciun sport si aveau la 16 ani 1.85.

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Eu am 16 ani si am 1.84 si as vrea sa stiu daca am sa ajung in jur de 1.90?

| SteveAx a răspuns (pentru CowboyxD):

Ai sanse, cu siguranta. Cresterea incepe sa se opreasca abia dupa varsta de 22 de ani, deci ai toate sansele.
Daca mai practici si un sport e si mai bine, dar oricum ai sanse.

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Pur si simplu ultimul timp nu prea am vazut sa mai cresc...sau probabil fiindca eu atrag foarte mare atentie inaltimei?

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Practic fotbal de 2 ani...

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Multumesc...

| SteveAx a răspuns (pentru CowboyxD):

Oricand big grin Multumesc si eu pentru funda.

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Si inca o intrebare...Dar cam e prosteasca.Te-ai masturbat vreo data? EU m-am masturbat cu vo jumate de an in urma dar de citeva ori pe saptamana si unii meau spus ca de la asta se poate opri cresterea in inaltime...

| SteveAx a răspuns (pentru CowboyxD):

Da, si nu e adevarat, nu are nicio legatura cu cresterea in inaltime, m-am interesat si eu acum ceva timp.

| CowboyxD explică (pentru SteveAx):

Multumesc foarte mult de ajutor...

| SteveAx a răspuns (pentru CowboyxD):

Oricand! Daca mai ai intrebari mi le poti adresa oricand!

| SteveAx a răspuns (pentru CowboyxD):

Ti se pare. Ai atras prea mare atentie. Incearca sa astepti minim 3 luni, vei vedea schimbari mici, dar le vei vedea.