| Bianca777 a întrebat:

Ce inseamna aslo? Cum iti dai seama ca ai also marit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti dai seama, pentru asta trebuei sa-ti faci analiza aia.

| Legion7X a răspuns:

Nu am auzit de așa ceva.
Dar, s-a inventat google.

happy

| Mariaanaaaa a răspuns:

Buna! Aslo marit inseamna o infectie in corp, care poate duce in timp la artrita, boala de inima, si te va afecta cu totul.Eu am aslo foarte mare, 650, si trebuie sa ma duc sa fac operatie...Te sfatuiesc sa ti faci aslo si vsh(viteza sangelui)daca ai dubii. Oricum, simptomele sunt de moleseala, nu prea mai stii pe ce lume traiesti...intelegi tu.Bafta?