| Nina10b a întrebat:

Ce inseamna cand te mananca nasul insistent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Inseamana ca ai o parazitoza intestinala, cel mai probabil Oxiuroza.

| xForSmile a răspuns:

Ca vei lua bataie laughing. Glumeam. S-ar putea sa ai vreo iritatie sau sa fii alergic la ceva

| Ancuツ a răspuns:

Trebuie sa fie doar o mancarime scurta ata
sau o alergie