| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe un laptop cu 3 gb memorie ram processor Intel celeron 2.20 placa video 256 si hard 160gb?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu merg toate cs.
Doar 1.6
Cross Fire
NFS Underground 2
NFS Carbon (poate)
Euro Truck Simulator 2 ( nu e sigur! dar incearca e fain)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la call of duty 6, maxim 7.

| OneCs a răspuns:

Toate Cs, Gta Sala Andreeas(Samp), Gta Vice City, Far Cry 1, 2, Call of duty.

| JETROLL a răspuns:

De fapt csgo merge cu 70 fps cu toate pe low (oricum nu ai nevoie de mai mult ), Mass Effect 2, Call of Duty Modern Warfare 1, 2, 3, Gta IV merge dar daca vrei o grafica decenta o sa ai 30 -20 fps.Majoritatea jocurilor free to play pe steam, minecraft, battlefield 2, battlefield bad company 2, Far cry 3, toate Sims-urile. Si mai sunt multe, iti spun acestea pentru ca si eu am aceiasi placa video si 2 gb ram si am jucat toate jocurile mentionate anterior.