| andreeeeea a întrebat:

Ce mai stiti de SuperSlim? Acele pastile chinezesti.Am o nelamurire.Mai sunt in farmacii? Au efect? Si care sunt cele originale ca am vazut mai multe "modele" pe internet.happy Numai cei care stiu va rog frumos:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată să nu cumperi pastile de slăbit de pe net, sunt contrafăcute. Cele din farmacii sunt mai aproape de adevăr.
Pa, pa.

| Luy a răspuns:

Si-a luat sora mea acum vreo 2 luni de la Plafar si din cate imi amintesc a dat in jur de 70 de lei pe ele.La ea nu a dat rezultate pentru ca nu s-a tinut de ele dar cunosc o fata care a slabit destul de la ele dar dupa ce s-a lasat de la ele se simtea destul de rau.Asta e motivul pentru care le-a lasat si sora mea, avea ameteli, dureri de cap si burta si stari de voma.Cred ca cele originale sunt cele care le gasesti in farmacii/plafaruri sa nu iei de la oricine ca poate iei teapa.Mai bine cauti ceva mai natural.alte remedii.Nu-ti strica interiorul pentru a arata bine exteriorul! Sanatate si toate cele bune!