| Dodi356 a întrebat:

Salut. Stiti ceva pastile pentru rezistenta la pat care sa fie ok? Se gasesc in farmacii? Este cineva care a folosit si a avut efect?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dulcolax dar trebuie sa iei 5 pastile odata sa vezi rezistenta ce o sa ai

| mihai69 a răspuns:

Pentru rezistență la pat? Ceva somnifer.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu baga frate prostii de pastile.fii tu însăți.cat te tine atât e

| Dodi356 explică (pentru Marius22222222222):

As vrea sa vad cat de mult ajuta. Nu sa imi fac obicei cu ele

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Dodi356):

Experimente pe tine practic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezistență la făcut sex și 60 de minute continuu sau cât reziști fizic până amețești de la efort poți avea dacă faci ce făceau unii acum vreo 35 - 40 de ani exact aici.

https://www.google.ro/......ps?/search

Nu e ce crede lumea că se face la cei născuți acolo.

E un tip de masturbare EXTREM de dureroasă cam 1 săptămână când o faci prima oară zilnic dar după aia poți face sex și 1 oră continuu sau cât reziști fizic.

Femeile nu spun niciodată că nu mai vor sex așa mult timp chiar dacă sunt leșinate total după sex așa lung.

Ce am scris se face la 15 - 16 ani înainte de a merge prima oară la femei și TOATĂ viața bărbatul va putea face sex după ceas cât vrea el.

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Maraton Forte! Reactii adverse: dureri de cap, nas infundat.

Daca ai probleme cu sanatatea intreaba la farmacie daca este ok. O pastila este foarte puternica si se ia inainte cu 2 ore.

| Dodi356 explică (pentru CatalinMihai1989):

Stii din proprie experienta ca are efect? Si daca se ia fara ca contactul sexual sa aiba loc?