| b0om a întrebat:

Ce mancare preferati?happyZi de Zihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna searahappy acum cand am legume in gradina prefer salatele mai ales ca e si postsmug vinete, dovlecei, si nelipsita salata de rosiilove strucklove struck care o prepara fiul meu de iti lasa gura apalove strucklove struck

| Tourniquet a răspuns:

Salata de rosii, salata de varza (cu ceva gen cartofi prajiti, piept de pui la gratar, snitel), branza cu rosii si ceapa.

| PinkkRosee a răspuns:

-Cartofi Prajitzi laughing.Dar nu chiar zi de zi straight face.
-cat mai multe fructe.Ora de ora laughing.
-pizza.Non-Stop rolling on the floorrolling on the floor.

| Fundita a răspuns:

Pizza,Hamburger,McDonald's,KFC...mai pe scurt FastFoodlaughing