| AvalohAlyn a întrebat:

Ce marca de multivitamine si multiminerale sunt foarte bune? Ce ati incercat? Sa fie multivitamine si multiminerale.Ce marci bune stiti? De calitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

REcomand Supradyn. CUmpara cu incredere. Am incercat de multe ori.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Erau acelea... Vitamax.

| AvalohAlyn explică (pentru DoarBogdan):

Ai luat?

| DoarBogdan a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Am auzit de la persoane care au luat, parca. Cica au vazut la reclama Tv si astea

| AvalohAlyn explică (pentru DoarBogdan):

A.Okey.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eurovita(efervescente)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de la Herbalife produse, printre care și tablete : multivitamine și fibre alimentare+plante aromatice, mi se par cele mai bune. Costă cam mult dar merită toți banii.