| Clever a întrebat:

Ce metode antistres cunoasteti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Byclick a răspuns:

Muzica, merge 98% depinde de muzica, incerca faithless- insomnia

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Uneori las RainyMood.com deschis si ma relaxeaza.

Melodii relaxante, meh... chiar nu-mi vine una buna la ora asta, decat: http://www.youtube.com/watch?v=cxGqGGjXiyE

sau sunt cele 'brainwave' soundsleep lol.

| Byushka a răspuns:

ia o mingiuta antistres in manawinking Si asculta muzicaawinking

| andreetgv a răspuns:

Calmante uite aici un exemplu:Calmogen

| poncica1990 a răspuns:

Eu am auzit de kinetoterapie antistress http://delmarmedspa.ro/meniu-spa/
desi imi pare cam ciudat