| FeliciaS a întrebat:

Ce metode de slabire cunoasteti?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Dieta (adica mancat sanatos si in cantitati rezonabile) + sport. Ah te mai ajuta intr-o oarecare masura si tratamentele de la saloanele de infrumusetare, impachetari, masaje etc.

evenso
| evenso a răspuns:

Citeste 10 metode pentru a slabi fara regim:

http://www.sfatulmedicului.ro/......regim_2636

| Lynna a răspuns:

Sport si mancare sanatoasa.

| Pricked a răspuns:

Ai auzit de "sport"?

| CRC98 a răspuns:

Trebuie sa faci sport adica sa alergi, sa faci niste miscari asa iti mai arde kaloriile!

| Dinamovistul101 a răspuns:

Sport, sport si iar sport daca faci sport cu regulalitate adica cateva ore pe zi poti manca ce doresti dar in cantitati mici big grin cel putin eu asa fac si slabesc tongue

Răspuns utilizator avertizat
| aquarising a răspuns:

-mananca putin si des [de aproximativ 5 ori pe zi ], dar nu dupa ora 18.00
-[in special] fructe cu calorii negative [afla mai multe aici:
http://www.sfatulmedicului.ro/......ative_6430
-renunta paine [ si prajituri, cornuri, covrigi etc.]
-trebuie sa faci cat mai multa miscare [daca iesi in oras renunta la circulatul cu masina\autobuzul ]
-nu e nevoie sa mergi la sala

Sper ca te-am ajutat. :)

| MdRoUgS a răspuns:

Fato cauta in dex cuvantul sport si alimentatie sanatoasa