| Genesis29 a întrebat:

Ce metode eficiente de inlaturare a dopurilor de ceara stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| hayley a răspuns:

Apa oxigenata, audi spray. se introduc in ureche, apoi se elimina. mai bine du-te la doctor...

| Genesis29 explică:

Am vorbit cu nana mea (e farmacista) si mi-a spus ca imi da ea ceva, dar va multumesc pentru raspunsuri!

| Mariiia a răspuns:

Eu stiam cu niste picaturi de ulei fierbinte straight face
sau cu niste sare calda pusa intr-un tifon.
mai bine mergi la doctor.

| yzzy a răspuns:

Pui o bucata de ziar sau revista, apoi dai cu un fier pe ea