| Alina_7937 a întrebat:

Ce parere aveti de epilarea inghinala cu ceara (fetele)? sau stiti alte metode mai putin dureroase, dar la fel de eficiente?

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Epliarea inghinala cu ceara e ceam mai efiienta dar si dureroasa. Ar mai fi cea cu laser daca iti permiti si din cate am inteles nu mai creste inapoi pentru ca se dintruge radacina. Cea cu lama e ok daca nu vrei durere dar nu tine mult.

3 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Eu prefer crema epilatoare. Nu dureaza, dar nu suport durerea deloc. Sau lama. Ceara, epilator si altele...no way!

| DevilLife a răspuns:

E cea mai eficienta.adica si la pret acceptabila, ca mai e si aia cu laser care iti face nu stiu la radacina si creste mult mai greu firul de par.cred ca arde firul si distruge radacina. dar e mai scumpa si se face doar la saloane speciale.metoda asta nu e deloc dureroasa.

| rebeca a răspuns:

Nu, alte metode la fel de eficiente si mai putin dureroase nu stiu.
Povesti sunt fel de fel...ca e periculos...ca una, alta.
Nu vreau sa conving pe nimeni.
Parerea e una foarte buna...ingrozitor de dureros insa daca pun in balanta, da sunt multumita.