| chifca a întrebat:

Ce parere avet despre homeopatie? poate sa trateze epilepsia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu m-am confruntat cu acufene ani la rându, am mers prin "n" doctori, unul mai prost ca altul și spre surprinderea mea am reușit să scap de așa ceva cu un tratament homeopat care a dat rezultate imediat, fără efecte adverse.
Se pot trata o infinitate de afecțiuni, boli, maladii, etc. cu mult succes dacă sunt descoperite la timp dar și deja instalate.
Merg foarte bine în paralel cu medicina clasică.
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Stefy_5345 a răspuns:

Da! mama mea este doctor homopat.Homeopatia se bazeaza pe puterea naturii si, te asigur ca functioneaza!winking