| alin100 a întrebat:

Ce parere avet despre liceul militar din Breaza?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Daca apucai o data pe luna era minune. Eu n-am facut acolo dar majoritatea colegilor din AISM (Academia de Inalte Studii Militare) au facut acolo. Eu am facut liceu civil. Era o strictete mare acolo. Mai liberi erau cei de la Cimpulung Moldovenesc, Craiova, Alba-Iulia, Constanta. Astea erau atunci. Acum s-au schimbat multe.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea mea era cel mai bun liceu militar din tara.

| alin100 explică (pentru Salontanul):

Iti dadea drumul saptamanal acasa?

| Salontanul a răspuns (pentru alin100):

Nu. Daca apucai o data pe luna era minune. Eu n-am facut acolo dar majoritatea colegilor din AISM (Academia de Inalte Studii Militare) au facut acolo. Eu am facut liceu civil. Era o strictete mare acolo. Mai liberi erau cei de la Cimpulung Moldovenesc, Craiova, Alba-Iulia, Constanta. Astea erau atunci. Acum s-au schimbat multe.

| alin100 explică (pentru Salontanul):

Multumesc,dar in ce an ai facu tu liceul?

| Salontanul a răspuns (pentru alin100):

rolling on the floor 1971-1975

| alin100 explică (pentru Salontanul):

Si cu ce meserie ai iesit dupa aceea?

| Salontanul a răspuns (pentru alin100):

Ofiter.