| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de argila pentru cosuri?
Am auzit ca e buna dar intrebarea mea este,e buna doar pentru fata sau pot sa o aplic si pe umeri si spate ca sunt plin de cosuri pe umeri si spate.
Din cate am inteles usuca foarte mult cosurile, dar acelasi lucru face si sapunul, deci nu e mare lucru intre argila si sapun.
A mai folosit cineva masti de argila pentru cosuri?
?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai bine folosești tinctură de propolis este mult mai bună.

Răspuns utilizator avertizat
| Dalinuta a răspuns:

Buna! iti recomand argila cu multa caldura si din proprie experienta! e buna pentru orice parte a corpului si intr-adevar, combinata cu apa, ajuta la indepartarea cosurilor.De asemenea, daca o prepari cu diferite uleiuri sau sucuri de fructe e la fel de buna pentru orice tip de ten fie gras sau uscat!