| Mihaitsuuu a întrebat:

Ce parere aveti de asta? http://www.crestereinaltime.ro/manual-complet-crestere-i naltime.html vreau sa imi cumpar si eu, dar mi-e frica sa nu fie teapa. L-a cumparat cineva? Daca nu, credeti ca e posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si eu am o carte "Cum poti sa-ti maresti usor veniturile". Este foarte buna, si eu mi-am rotunjit binisor veniturile mele. Am vandut o gramada. laughing
Nu zic ca este neaparat un scam, dar este foarte probabil sa fie. Bafta.

| ombladon112 a răspuns:

Toate site-urile de acest gen sunt niste scamuri ieftine. Nu iti recomand sa cumperi asa ceva.