| BackAgain a întrebat:

Ce parere aveti de DentalExperts (Timisoara)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexinho94 a răspuns:

A fost o matusa la ei si i-a facut frumos in gura. Sunt de treaba si cu aparatura mdoerna. Bafta!

| anitavarvara a răspuns:

Sunt foarte buni. Eu am fost la dr. Ioan Borsanu pentru niste lucrari, unele chiar complicate(gen operatie), si sunt foarte buni. Sunt bine pregatiti si au aparatura moderna si toate cele. In schimb preturile sunt cam piperate. Eu am platit 150 de euro pe scoaterea unui nerv si curatarea unei carii.