| Ionutmarian6868 a întrebat:

Ce parere aveti de inaltimea 1.67 la 13 ani jumate..pana la ce varsta o sa mai cresc? tata are 1.75...si mama 160

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana pe la vreo 20 de ani o sa mai cresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O înălțime ca orice alta...

| Raducons a răspuns:

O sa mai cresti pana la varsta 24 de ani

| BogdanBm07 a răspuns:

Depinde de fiecare om, eu la 13 ani aveam 1.70 si 14 ani 1.80 si acum am 1.83